Skip links

Ticari Projeler

Akkuş NEO

Akkuş NEO, Kuşadası- Söke Karayolu üzerinde, Kuşadası kent merkezine 5 km mesafede, 12.800 m2 parsel üzerinde, 9.000 m2’lik kapalı alana sahip projede 2.100 m2 ile Mediamarkt anchor, SPORTIVE’de multi brand spor mağazası olarak yer almaktadır.

Starbucks Drive Thru, Çeşme

Starbucks Drive Thru – Çeşme’de, 934 m2’lik parsel üzerinde, arabaya servis hizmetinin de verildiği ekolojik ve çevreci kriterler öncelenerek planlayıp, geliştirdiğimiz ve bu yönüyle de Starbucks’ın 2023 yılı “Greener Store of the Year” ödülüne layık görülmüş projemizdir.

Kuşadası Flora Cadde

Flora Cadde (Kuşadası)- Geliştirme danışmanlığını yaptığımız, açılışı Haziran 2023’de gerçekleştirilen, Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde, Kuşadası kent merkezine 6 km mesafededeki projede File Market, Colombia Coffee, Tavuk Dünyası, Halk Bankası, Chakra, Samsung, Siemens, Beko, Vestel, İstikbal Mobilya, Yatsan, Lova Yatak gibi markalar yeralıyor.

Pioneer Hibrit Tohum Tesisi

DuPont firmasının grup şirketlerinden olan Pioneer 1936 yılında Amerika’da kurulmuştur. Dünyanın önde gelen Hibrit Tohum Üreticisi olan firma Türkiye’deki ilk fabrikasını 1986 yılında Adana’da hizmete sokmuştur ve bugün 11 şehirde üretimi devam etmektedir. Toplam 11.000 hektar alanda, 5.500 tarım üreticisine istihdam sağlayan firma yıllık 15.000 ton tohum üretmektedir. 2018’de DuPont ve DOW firmalarının birleşmesi ile CORTEVA adıyla faaliyetlerine devam etmekte ve dünyanın en büyük zirai ilaç ve tohum üreticisi konumundadır.

Ticari Projeler